wtorek, 27 kwietnia 2010

Nowe doniczki /New pots for plants

Spójrzcie na moje nowe doniczki! Kupiłam dwie, najzwyklejsze gliniane. Któregoś dnia chwyciłam za pędzle i pomalowałam je na biało. Podobnie uczyniłam z podstawkami. Następnie ozdobiłam na dwa sposoby; używając techniki decoupage i dorabiając kilka szczegółów za pomocą moich ulubionych akryli. Na sam koniec wszystko polakierowałam i oddałam we władanie kwiatom doniczkowym. Jak wam sie podobają?

Look at the new pots I have! I bought two clay pots. One day I grabbed my paintbrush and I painted them a white- basic colour. Them I mixed decoupage and acrylic painting on them. In the end I varnished them and well…….here they are. What do you think about them?


11 komentarzy:

 1. Śliczne doniczki! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne doniczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są te Twoje doniczki:) super pomysł!!!Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi sie podobaja bardzo kwietek od razu sie lepiej prezentuje w takich osłonkach! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuje wam dziewczyny za komentarze. Dzialaja na mnie jak balsam.......Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie gliniane są najpiękniejsze! Ja sama nie mogę się przekonać do tych zwykłych plastikowych... Są bardzo popularne, ale dopiero na glinianych można się "wyżyć" i pięknie je przyozdobić, dzięki czemu stają się jedynymi w swoim rodzaju;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow... that's a really wonderful idea!!! I like your creativity!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. sliczne doniczki i jak pieknie sie komponuja z kwiatami ,ktore wnich rosna:)

  OdpowiedzUsuń
 9. swietnie wyszły! piękne zdobienia, doniczki wiele zyskały przez ten dekupaż :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszymy z każdego komentarza, bo cudownie jest wiedzieć, że ktoś się nami inspiruje, ogląda i czyta naszego bloga. To miejsce służy wymianie myśli twórczej i przyjacielskiej.
Bardzo prosimy, nie umieszczaj w tym miejscu jakichkolwiek propozycji handlowych, reklam usług czy sprzedaży, dziwnych propozycji. To nie jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarze. Będziemy to kasować.