niedziela, 27 maja 2012

Haftowana zakładka do książek/Cross stitch bookmark


Witajcie!Welcome!

Nareszcie mamy wspaniałą pogodę! Ciepło, bardzo ciepło, słonecznie i przyjemnie. Sami rozumiecie, że w takim przypadku wolimy czas spędzać poza domem:w ogródku, parku itp. Ale to wcale nie znaczy, że nic nie tworzę. Robię, szydełkuję, maluję, haftuję… tylko chyba idzie mi to wolniej niż kiedyś. Niedawno wyhaftowałam zakładkę do książki. To moja pierwsza haftowana zakładka. I wreszcie wczoraj ją wykończyłam. Jak myślicie, czy ta zakładka jest odpowiednia na ciepłe i błogie chwile z książką w czasie słonecznego (Oby!) lata?
We have great weather at last! Warm, very warm, sunny and nice, so, we try to spend a lot of the time outside: in the garden or country parks. But that doesn’t mean that I don’t make anything. I make things, I crochet and I paint, only maybe a little bit slowly. Recently I made a cross stitch bookmark. This is my first cross stitch bookmark. I finished it yesterday. What do you think, is this bookmark suitable for a lovely and warm relax with a book in the sunny summer time?

9 komentarzy:

 1. Ta zakładka jest w sam raz na upalne lato z książką-mozna sie trochę ochłodzić:)) Bardzo ładna:))

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna akurat na tę porę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna zakładka
  uwielbiam lody .............

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest bardzo ładna i odpowiednia na letnie upały:)))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładna i apetyczna!pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna zakładka :) Też chciałam sobie taką zrobić ale nie mam schematu, gdzieś widziałam już ale nie mogę odnaleźć. Czy mogę prosić o schemacik na adres myszka2011@gmail.com

  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń