środa, 1 lutego 2012

Zajączek/ Bunny


Spojrzałam na twórczy bałagan, który rozgościł się na stole i spytałam samą siebie - czemu nie? Spośród wielu rzeczy wygrzebałam biały i niebieski filc, białą kartkę papieru, nożyczki, ołówek, igłę, nici i kilka guzików. Na kartce nakreśliłam prosty wzór i wycięłam go. Potem według wzoru wycięłam poszczególne części z filcu. Zszyłam części i wypełniłam watą. Na koniec połączyłam wszystko w całość i przyszyłam guziki. I tak po godzinie nasz zajączek był gotowy!
I looked on my messy table and asked myself- why not? So, out of many different things I grabbed some white and blue sheets of felt, a piece of paper, scissors and a pencil. I also took a needle, thread, and a few buttons. I drew my simple project on the paper and cut it out. I cut my ideas out from felt. Then I saw some parts and stuffed some cotton wool inside. I fastened the buttons on to it and…. After one hour our bunny was finished!
13 komentarzy:

 1. Fantastyczny!!:)
  Pozdrawiam Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie ma uszka fajne i taka minka skromno - nieśmiała, super!

  OdpowiedzUsuń
 3. no i dobrze, że pomyślałaś "czemu nie?"... pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczny! Nosek zozbroil mnie zupelnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ŚLICZNY:) ZNALAZŁAM CIE ...WIDZIAŁAM KRÓLIKA NA FACEBOOKU I OD RAZU SIE ZAKOCHALAM:) ZAPRASZAM DO MNIE:) I POZDRAWIAM MONIA

  OdpowiedzUsuń
 6. He's so sweet, such a cute nose.
  Well done x

  Jan :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajniutki ten króliczek:)Zapraszam do siebie- po dłuuugiej nieobecności wróciłam:) http://swiatnaszkle.blogspot.com/
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń