czwartek, 13 września 2012

Wstążkowa kula/A ribbon bauble


Welcome everybody!

Wrzesień to dla mojej rodziny bardzo pracowity miesiąc. Dziewczyny wróciły do szkół, a moja najmłodsza pociecha właśnie rozpoczęła swoją przygodę ze szkołą. Wprawdzie to dopiero „Nursery”, ale już ma swój uniform i bardzo jest szczęśliwa. Lubi szkołę (i oby jej tak zostało!).
September is a very busy time for my family. The girls came back to school and my little one now goes to Nursery, but she has her own uniform and she is very happy. She likes school.
Zauważyłam, że na blogach i na facebooku prace świąteczne ruszyły pełną parą. Przecież do świąt Bożego Narodzenia pozostało tylko trzy i pół miesiąca, a przecież sama wiem ile godzin często trzeba poświęcić by powstało „coś”. Tak też i ja nie mogę pozostawać w tyle i w moim życiu sezon robótkowo - świąteczny rozpoczął się na dobre. Choć wszystko idzie mi jeszcze wolno (czas ostatnio nie współpracuje ze mną tak jakbym chciała), to definitywnie w robótkach zrobiło się świątecznie. Dziś chciałabym pokazać pierwszą ze świątecznych prac – wstążkową kulę. Dawno już takich nie robiłam i chyba trochę wyszłam z wprawy. Ten malutki haftowany obrazek również zrobiłam sama. Na zdjęciu poniżej możecie sami zobaczyć etapy powstawania tej kuli. Kto wie – może to będzie interesującą inspiracją dla kogoś z was? Do zobaczenia już wkrótce!
I noticed that the Christmas crafts are on blogs and on facebook. Of course, it’s only three and a half months until Christmas. I know how many hours we need to make some of the crafts, so: Christmas crafts season has begun in my life. Slowly, but definitely has begun. And today I would like to show you my first Christmas craft. This ribbon bauble I made after a long break in that craft. This small stitch cross picture I made myself.  I would like to show you briefly, how I made it. Who knows- maybe it will be a good inspiration for you?
See you very soon!
 

2 komentarze:

  1. Super bombka:) a Zosienka slicznie wyglada w mundurku:)))
    Pozdrawiam Asia

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam serdecznie!
    Bombka przecudna, jak wszystkie Pani prace,często odwiedzam Pani bloga i jestem pełna podziwu.Pozdrawiam. Donia

    OdpowiedzUsuń