niedziela, 7 lutego 2016

Wieje, leje, kwitnie....a w tle nowa czapka.

Witajcie!

U nas wieje i leje. Wczoraj deszcz intensywnie padał przez ponad 15 godzin, dziś wprawdzie były chwile sprzyjające spacerom, ale teraz znowu za oknem mamy mokrą i wietrzną nawałnice. Ale powiem wam, że mimo tego deszczu, wiatru, błota i podtopień lokalnych - widać wiosnę. Kwiaty kwitną! Jejku, jak mnie zawsze cieszy takie przedwiosenne ożywienie w przyrodzie! Może dlatego, że tak bardzo kocham kwiaty. Zresztą z myślą o was zrobiłam kilka cieszących kwiatem fotek. Są poniżej.

Dziś chciałam wam pokazać kolejną czapkę, którą zmuszona byłam wydziergać dla mojej najmłodszej córeczki. Zosia była oburzona, że wszystkim szydełkuje czapki tylko nie jej. Poprosiła o białą i koniecznie z kwiatkiem. Cóż miałam zrobić? Chwyciłam za włóczkę, szydełko i zrobiłam.


Pokażę wam jeszcze inną czapkę, której nie pokazywałam tutaj, a zrobiłam mojej córeczce rok temu. Zrobiłam ją na drutach i jest wyjątkowo ciepła.

 
A teraz czas na optymistyczny wiosenny akcent. Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za to, że jesteście.
 
 
Po dzisiejszym spacerze mój pies musiał przejść obowiązkową kąpiel.
 

7 komentarzy:

 1. Śliczna czapka :-) Doskonale pasuje do twojej córci :-)
  Kapturek doskonały!
  To już aż tyle kwiatów kwitnie...? Piękna wiosna u Ciebie :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiatki dopiero zaczynają kwitnąć, więc chyba wiosna blisko. Ale uwierz mi, straszliwie wieje i leje. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Mistrzowski kapturek! Aż żałuję, że chwilowo nie mam komu takiego uszatka zmajstrować(dzieci weszły w okres "dorosłych" ubrań).
  Zazdroszczę wiosny takiej pięknej, mi dopiero gałązki w wazonie listki puściły...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczekaj jeszcze troche, to może wnukom będziesz robić ;). Wiosna póki co bardzo wietrzna i okrutnie mokra, ale...dajmy jej czas, na pewno sie rozkreci. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Śliczna czapeczka. U nas również zaczęło nieco wiać.Ale do takich pięknych objawów wiosny, to nam przyjdzie jeszcze trochę poczekać. A ja już tak bardzo tęsknię za wiosną.
  Serdeczności posyłam

  OdpowiedzUsuń