sobota, 11 września 2010

Na szkle malowane / Glass painted picture

Znów mamy weekend! Czasami trudno mi w to uwierzyć jak ten czas szybko płynie! Widać to na przykładzie dziś pokazywanego przeze mnie obrazka. Próbuję go wam pokazać już od czerwca, ale ciągle mówiłam sobie –następnym razem i tak właśnie uciekły trzy miesiące. Dziś już nie ma mocnych –czas na malowany na szkle obrazek. Moim zdaniem najodpowiedniejszym dla niego miejscem jest kuchnia. A co wy o tym sądzicie?

The weekend has come again! Sometimes I can’t believe how quickly time flies! For example, I’ve been trying to show you this picture since June, because I painted it in June. But I was always saying to myself –next time and……. Three months have gone. OK –this is the time for my picture. I think this glass painted picture looks best in the kitchen. What do you think?

10 komentarzy:

 1. Sliczny ten obrazek!Pozdrawiam i zycze spokojnej nocki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. chociaż dzięciece motywy nie są moimi ulubionym to obrazek jest ładnie wykonany i rzeczywiscie bedzie pasował do kuchni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczny szydełkowy patchwork w tle....

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy obrazek, który faktycznie świetnie pasuje do kuchni:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczny obrazek i rzeczywiście najlepszym miejscem dla niego będzie ściana w kuchni;)
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejny uroczy obrazek. Podziwiam Cię za talent.

  OdpowiedzUsuń
 7. sliczne dzieciaczki ,obrazek piekny takie ciepelko rodzinne od niego plynie ,a miejsce jak znalazl kuchnia i nigdzie indziej pozdrawiam serdecznie magnolia;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś próbowałem malowania na szkle, ale nic z tego nie wyszło. Wiem, że to nic prostego, więc tymbardziej podziwiam. Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczne malowidło:) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń