niedziela, 19 września 2010

Szydełkowe ponczo/Crochet poncho

Choć ostatnio rzadziej zasiadam przed komputerem to nie znaczy, że nic nie robię. Jak tylko włączam komputer, moja Zosia już wdrapuje mi się na kolana i próbuje wyjąć wszystkie przyciski z klawiatury. Ale w miarę możliwości działam; dziergam, kleję, maluję..... Mam nawet dość sporo zaległości w pokazaniu wam tego, co stworzyłam, ale postaram się je kiedyś nadrobić. Dziś natomiast pochwalę się wam moim ponczem. Uwierzycie, że włóczkę kupiłam w sklepie second-hand (tutaj o nich piszę)? Ozdobiłam je kwiatkiem. Korzystałam ze wzoru wynalezionego kiedyś w internecie zmieniając wykończenie. Może ktoś z was będzie chiał z niego skorzystać?

Although I don’t sit very often in front of my computer, it doesn’t mean that I don’t make anything. When I switch my computer on, at the same moment my Sophie climbs on my laps and she tries to destroy my keyboard. But, if I have some time I still crochet, paint, glue…. I made some things which I will try to show you in the future. Today I would like to show my crochet poncho. I also made a flower.
I used a pattern from the internet only changing the finish. If you wish to have something similar, the pattern is below.


8 komentarzy:

 1. Ponczo urocze - ma ładny wzór i kolor. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za odwiedziny!Twoje ponczo jest bardzo urocze...i w pięknym kolorze!Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam Twoją cierpliwość...
  I choć brązowe ponczo mi się marzy to... jednak trwało by to u mnie wieki więc na marzeniach się kończy... ;)
  Pozdrawiam ciepło..

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne ponczo:) I ma piękny niebieski kolor, w który ostatnio bardzo mi się spodobał:) Pokazuj szybciutko co tam jeszcze zrobiłaś, bo okropnie ciekawa jestem:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponczo rewelacyjne...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedys w moim mieście też był taki sklep a wełny które tam kupowałam powalały na kolana.
  Ponczo kapitalne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. sliczne ponczo i jaki wspanialy kolorek uwielbiam wszelkie niebieskosci pozdrawiam serdecznie magda(mmagnolia)

  OdpowiedzUsuń
 8. dzieki dziewczyny! To ponczo ma taki interesujacy niebieski kolor, ale jednak zdjecie nie jest w stanie odzwierciedlic identyczny kolor z ponczem.

  OdpowiedzUsuń