niedziela, 17 października 2010

Serca/Hearts

Czy się zakochałam? Nie, ten stan duszy jest u mnie obecny od wielu lat. Fakt, zebrało mi się na serca. W zasadzie, nie szyłam ich dla siebie, ale jednak. Dzisiaj pragnę wam pokazać kilka z nich. Co o nich sądzicie?

Did I fall in love? Yes, but many years ago and I still know this feeling. In fact, I am in the mood for hearts. I didn’t sew them for myself. Today I would like to show you a few of them. What do you think of them?

Niestety, Marcin Koziak nie zakwalifikował się do finału Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego. Szkoda, bo grał - jak dla mnie - rewelacyjnie. Sądzę, że w trzecim etapie zagrał najlepiej ze wszystkich swoich występów. Za to mamy w dziesiątce najlepszych innego Polaka –Pawła Wakaracego. Trzymam kciuki za niego! Bycie w finale to już wielkie wyróżnienie. Ciekawe kto będzie zwycięzcą? Może Nicolay Khozyainov z Rosji? Zresztą brawo dla rosyjskich pianistów - pięcioro w finale!
Unfortunately, polish pianist –Marcin Koziak didn’t enter to the finals of the International Chopin Competition. That’s sad because I think he played fantastic. But amongst the ten finalists we have another polish performer –Pawel Wakaracy. I will support him. In my opinion just to be in finals is a big success. I am interested who will be a winner. Maybe Nicolay Khozyainov from Russia? Bravo for Russian pianists –Five of them in the finals!

Wczoraj nie padał deszcz i wycieczka w cudowne miejsce udała się. Koniecznie zajrzyjcie na mój drugi blog i razem ze mną przenieście się w świat niezwykłych jesiennych barw! Zapraszam was na spacer –jesteście w tej lepszej sytuacji, że nie będą was po nim tak boleć nogi jak mnie dzisiaj. Miłego tygodnia życzę!
Yesterday it wasn’t raining and our trip to an amazing place was successful! Make sure you go to my second blog and together we will visit another, wonderful place so full of autumn colours! I invite you for a walk- you’re in a better situation, because after this long walk your feet won’t hurt you like they hurt me today. Have a nice week!

1 komentarz: