poniedziałek, 16 stycznia 2012

Kilka spraw/A few things


Witajcie!
Kolejny poniedziałek. Do tego bardzo słoneczny i mroźny. Dziś kolejne zaległości. Kartki. Kartki wykonane haftem matematycznym i witrażowe. Mam nadzieję, że wam się podobają.

Welcome!
Monday again. A very sunny and frosty Monday. I have some work to show you. Cards. Some cards are embroidered cards and some are glass-painted. I hope you like them.Przychodzi do mnie sporo e-maili. Przepraszam, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie. Często prosicie o wzory. Na przykład o wzory torebek dla dzieci. Problem w tym, że ja robię na ogół z głowy. Nie potrzebuję do tego wzoru. Owszem, czasem prowadzę notatki, ale ciężko mi jest usiąść i zrobić z nimi porządek. Natomiast, jeśli chodzi o szydełkową pelerynkę do Komunii świętej (tutaj), wzór wiele lat temu wynalazłam w Internecie i właśnie zamieszczam niżej. Niestety, posiadam tylko taką kopię. Mam nadzieję, że będzie przydatny tym, którzy mnie o niego proszą.
You write many e-mails to me. I’m sorry but it’s impossible to answer them all. You ask me about different patterns quite often. For example about children’s bags patterns. I don’t have them. I make them up as I go and I don’t need pattern for them. Yes, I did take some notes with a few bags but they’re still somewhere in my drawer in a very big mess! Maybe one day I could tidy them up… You’ve also asked me about the pattern for the white crochet cape for a girl. I found this pattern many years ago on the internet and I still have it. If you would like it, it’s below. I wish you a very good week!
Kochani, bardzo dziękuję za wasze głosy w konkursie na Blog Roku 2011. Wiem, konkurencja wielka. Wszystkim życzę powodzenia. I bardzo miło jestem zaskoczona ilością głosów  oddanych na mój drugi blog: www.rejsemnawyspe.blogspot.com . Bardzo za nie dziękuję i życzę udanego tygodnia!

11 komentarzy:

 1. Przepiękne kartki! I te witrażowe kwiaty! Od kiedy dostałam kartkę robioną tą techniką, jestem pod ich urokiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne kartki! Niesamowite są te witrażowe:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne! Witrażowe robią wrażenie!Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne kartki a te witrazowe sa cudne:))
  Pozdrawiam Asia

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne karteczki.Zwłaszcza ta z nutami:))))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Super karteczki. Skąd maiłaś taki super papier z nutami. Nie chcę się wymądrzać ale doradzić karteczki z tego co widzę kleisz klejem dlatego troszkę się marszczą spróbuj kleić na taśmę dwustronną. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziekuje wszystkim za komentarze! Rania, papier z nutami kupilam. A co wymadrzania sie- przestan- kazda dobra rada jest w cenie! Nastepnym razem sprobuje tak jak mowisz!

  OdpowiedzUsuń
 8. Sliczne kartki! zwłaszcza te malowane farbkami, tak bliskie mojemu sercu :) lanie ci sie też nalezy, wcale sie nie pochwaliłaś mi, że takie zrobiłaś! niedobra kobieta! booo!

  mam nadzieje, ze ujrzymy wiecej takich malowanych karteczek :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale śliczności tworzysz, a te witrażowe , aż mi szczęka z hukiem opadła ;)

  OdpowiedzUsuń