środa, 20 czerwca 2012

O EURO, haftowanych kartkach i różach/EURO, cross stitch cards and roses


Witajcie/Hi everybody,
Jak się dzisiaj macie? Moje rozczarowanie po sobotnim przegranym dla nas meczu Polska- Czechy powoli słabnie i dziś już czuję się lepiej. Gratuluje wam- Czesi i życzę dużego sukcesu podczas Euro 2012! Graliscie bardzo dobrze! Gratuluje też wam - Anglicy! Wygraliście wczoraj! Najbardziej ekscytującym był ten moment, gdy piłka znalazła się tuż poza linią waszej bramki i sędzia tego nie zauważył. Czy to nie identyczna sytuacja, jaką na waszą niekorzyść mieliście dwa lata temu podczas meczu z Niemcami (tak mi się wydaje, że to było z Niemcami)? Wtedy wy byliscie stratni.

How are you today? After Saturday’s match (Poland vs. Czech Republic), I feel better. I must say, I was very disappointed, as Poland lost again. Congratulations to Czech Republic and I wish you a big success in Euro 2012. You were very good! Congratulations to England too, you won yesterday! The most exciting thing was when the ball went behind the goal line (an English goal) but wasn’t recognised as a goal. A very similar situation to two years ago in a match against Germany, when England lost because the referee didn’t acknowledge the goal.
W moim małym robótkowym świecie wrze. Ostatnio tak sie porobiło, że muszę zrobić wiele rzeczy w bardzo krótkim czasie, więc pracuję ile mogę, głównie szydełkiem. Udało mi się zrobić kolejne dwie kartki haftowane krzyżykowo. Wiecie co, bardzo lubię haftować Disneyowskie motywy.
I am quite very busy in my small craft world.  I do a lot of crochet, but today I would like to show you two of my new cross stitch cards I have just finished. I really like to cross stitch Disney patterns.

Zrobiło się jakby trochę słoneczniej w moim ogrodzie i wreszcie moje szczęśliwe róże zaczynają ładniej kwitnąć.
There’s a bit of sun in my garden, so my roses are very happy and have started blooming beautifully. 

Jutro pierwszy dzień lata! Niech będzie ono dla was cudowne!
Tomorrow’s the first day of Summer! Have a great Summer!

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię Twoje zdjęcia kwiatów! Dla mnie Euro też jest czasem intensywnego szydełkowania:) W sumie szkoda, że tak szybko się kończy.
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokladnie tak - to byl mecz z Niemcami. Pewnie ze Polacy dobrze grali - patrzac na mecze z przeszlosci... Sliczne hafty! Podziwiam! I jakie sliczne roze! Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń