piątek, 9 listopada 2012

Mnóstwo różnych rzeczy/Many different things


Witajcie!/Hi everybody!

Jak dawno mnie tu nie było?  Zbyt długo. Zupełnie nie mam pojęcia co stało się z moim czasem: mam podejrzenia, że biegnie mi szybciej i szybciej. Prawda jest, że ostatnio jestem straszliwie zajęta. W przyszłą sobotę i niedzielę będę na  świątecznym bazarze. Bardzo się cieszę, że wielu ludziom podoba się to, co robię. W tym roku mam sporo specjalnych zamówień, co  oczywiście przyczynia się do mojego braku czasu, ale zarazem bardzo mnie uszczęśliwia, bo ja bardzo lubię być tak właśnie zajęta.
Dzisiaj chciałabym wam pokazać część moich ostatnich prac, ale nie tylko. W tym roku udało mi się częściej zerkać w kierunku kolorowej jesieni i utrwalać ją na zdjęciach. Jesień pięknie prezentowała się w naszej okolicy i w moim ogrodzie, dlatego wybrałam dla was odrobinę moich fotek z jej ‘wizerunkiem”. I na końcu muszę wam coś zakomunikować –powiększyła nam się rodzina. Od tygodnia w naszym domu mieszka pewien mały chłopczyk. Bardzo fajny chłopczyk. To pies! Wabi się Bingo i wszyscy bardzo go pokochaliśmy. Życzę wam miłego weekendu!

I haven’t been here for too long. I don’t know what’s happening with my time: I think it flies faster and faster. The truth is I’m very busy. I’m going to a Christmas Craft Fair next weekend. I’m very happy because many people like my craft work, and this year I’ve received many special orders from them. This is keeping me busy –what I like best in my life. Today I would like to show you a small part of my most recent work, but not only. This year I’ve been looking at autumn in my area and I took lots of pictures so I chose some of them for you. And finally I must tell you –my family is bigger now. We have one young boy at home. He is very funny! It’s a dog! His name is Bingo and we really love him! Have a lovely weekend!

 
 
 


14 komentarzy:

 1. Cudnie u Ciebie!! Też lubię jak mam dużo pracy, dlatego trochę zazdroszczę zamówień. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Janeczko, twoje prace sa tak cudne, ze to ja ci zazdroszcze. :)

   Usuń
 2. Widzę, że działasz pełną parą. A zdjęcia cudne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzialam, choc moze nie pelna para. Zdjecia to tez moje hobby. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Świetna ta ptasia rodzina. Podziwiam ich codziennie na balkonie. Tylko gila brak.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam w planach wiecej ptakow. Tez podziwiam w ogrodzie, choc nawiecej u nas kosow.

   Usuń
 4. Reniferki mnie urzekły, choć wszystkie zawieszki są świetne :) A zdjęcia piękne, jak zawodowy fotograf :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Reniferki i ptaszki są cudne!

  OdpowiedzUsuń
 6. przepiekne te ozdoby!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń