poniedziałek, 3 stycznia 2011

Szydełkowy łabędź (wzór)/ Crochet swan-pattern

Co myślicie o szydełkowym łabędziu? Mam dla was jeden dość prosty wzór. Ten łabędź może służyć jako serwetnik albo koszyczek na cukierki. Ale jest też pewna trudność – nadać mu odpowiedni kształt. Ja usztywniłam go w syropie z cukru, a po wyschnięciu polakierowałam. Wzór na tego ptaka znalazłam jakiś czas temu w Internecie, ale niezupełnie był czytelny, więc patrząc na niego domyślałam się i rysowałam na nowo wzór. Mam nadzieję, że będzie dla was czytelny. Jest poniżej zdjęć. Do zobaczenia następnym razem!


What do you think of the Crochet Swan? I have a very easy pattern for a crochet swan for you. You can use this swan for paper napkins or like a basketful of sweets. Only one thing is quite difficult –to starch a good shape of the swan. I used a sugar syrup. After drying, I varnished it. I found the pattern somewhere on the internet but it was not very clear. So I looked over it and I made my own. I hope you understand it.
It is below the pictures. See you soon!
13 komentarzy:

 1. Śliczny jest! Bardzo fajny pomysł i wykonanie :) Rzeczywiście trochę miałaś z nim roboty...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pomysłowy! Niby prosty, a oryginalny.

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczny labedz i na cukierasy i na chusteczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny, dzięki za podzielenie się wzorem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo łabędzi w mojej pasji szydełkowej widziałam, ale ten urzeka i prostotą i oryginalnością. Dziękuję za inspirację.Już polubiłam Twój blog, chociaż trafiłam tu po raz pierwszy. Oooo!!! I zagłosuję nawet. Szczęśliwego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za pomysł z talerzem do wystuszenia tego łabądka , zrobiłam go kiedyś ale nie wiedziałam na czym wysuszyć i w końcowym efekcie powstał z tego koszyczek wielkanocny . Kto wie czy dzięki tobie ,nie zrobię do niego kolejnego podejścia .

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochani! To nie talerz!Suszylam go na polmisku. Takim glebszym. Pozdrawiam wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo szykowny, spróbuję - dzięki za schemat :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo oryginalny! podziwiam Cię za to szydełko :)

  OdpowiedzUsuń