poniedziałek, 22 lutego 2010

Zagadka / A riddle

Dzisiaj mam dla was zagadkę. Kto z was potrafi zgadnąć, co przedstawia zdjęcie poniżej? Odpowiedzi spodziewajcie się w najbliższym czasie......

Today, I have a riddle for you. Who can guess - what it is on this picture? I will give you the answer soon.....

13 komentarzy:

 1. hmmm... najpierw na myśl przyszły kropelki jakiegoś mydła/żelu... później zaczęłam się zastanawiać, że może miód... ewentualnie, że kropeczki sama z czegoś postanowiłaś wyprodukować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze mi klej do głowy przychodzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. I think it's honey? The foto of your girls is wonderful!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. tło zagadkowej fotografii kojarzy mi się z ubijanymi żółtkami z cukrem ,a kropelki to chyba rozpuszczony już cukier, który czasami wypływa na wierzch jak się na chwilkę odstawi ten kogel mogel.głowy jednak za to nie dam.spód w każdym bądź razie wygląda mi na piankę i ta żyłka w jednej z kropelek też jest zastanawiająca.

  OdpowiedzUsuń
 5. a może to beza, na cieście jakimś pysznym, czasem wychodzi włśnie chyba cukier z bezy jak dostanie wilgoci, hmm, ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. może być jeszcze pianka od piwesia,tylko że kropelki nie wyglądają na sok wiśniowy.( " ,)

  OdpowiedzUsuń
 7. a mi się wydaje że to sernik złota rosa. Robiłam kiedyś to ciacho i piękne kropelki rosy na wierzchu się pojawiają :) . Fotka świetna ....Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 8. wg to jest któroś z tych :D
  -miód
  -klej (tylko tak jakos b. apetycznie wygląda :P)
  -jakis żel pod prysznic
  -może jakis olejek zapachowy
  -sok
  -galaretka / dżem
  -jakas farbka do szkła :)
  -piwo?

  zgadłam czy etam? :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo Shiraja! Tak! To moj ulubiony sernik a przepis dam za chwile...... Odpowiedzi byly ciekawe, niektore zaskakujace i mam nadzieje, ze bawiliscie sie dobrze.....moze na drugi raz trzeba bedzie pomyslec o nagrodach? Hm......kto wie.....Pozdrawiam was!

  OdpowiedzUsuń