środa, 30 grudnia 2009

Nowy Rok bieży! ( New Year is coming! )
I tak właśnie kończy się kolejny w naszym życiu rok. Jaki był? Dla każdego z nas inny…..
Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę to mogę odważnie powiedzieć, że stary rok nie był zły. Przede wszystkim przeżyliśmy wspólnie kolejne 365 dni i nocy bez jakichkolwiek niespodziewanych wstrząsów. No chyba, że wstrząsem nazwiemy pojawienie się na świecie naszej Zosi. Ale w tym wypadku to jest cudowny i optymistyczny akcent mijającego roku. Hmm… jeśli dodać fakt założenia tego bloga to czy mogłabym nazwać ten rok nieciekawym? O nie! Nigdy w życiu!

So another year in our lives is coming to an end. Was it a good one? It was different for everyone…
This year was not so bad for my family and myself. We lived through 365 day and nights together and without any unexpected bad surprises. There was a good surprise, though, and that was the birth of Zosia. In that case, we can call it a wonderful and very optimistic moment of the year. Well… if we add the fact that I made this blog, could I call possibly call this year uninteresting? No! Never!

Jaki będzie kolejny… trudno powiedzieć, ale ufam, że nie gorszy. Pewnie dalej będę prowadzić blog, tworzyć artystyczne cuda i cudeńka, nosić aparat fotograficzny w torebce, czytać, pisać( jak ja lubię pisać!), stawać na głowie, by od czasu do czasu coś pysznego wyczarować w mojej zielonej kuchni i „ wariować” w moim przydomowym ogródku dosadzając i przesadzając kwiaty. Może uda mi się gdzieś pojechać i zobaczyć coś ciekawego? Będę się cieszyć moją rodziną i naszym wspólnym życiem, wznosząc oczy ku Niebu i dziękując Bogu za to, co mam.

What the next year will be like, I cannot tell, but I hope it will not be worse. I think, I will carry on writing this blog, creating little artistic things, carrying my camera in my handbag, to read, to write (How I love writing!), doing my best, sometimes working my magic in my green kitchen, going crazy in my garden and replanting flowers. Maybe I will be able to go and see something interesting? I will enjoy spending time with my family, living together and thanking God for all I have.

Wy pewnie macie swoje plany, postanowienia i marzenia…. oby się spełniły.
You all probably have your own plans, decisions and dreams… I hope they all come true.

Życzę wam, by ten Nowy 2010 Rok wzmocnił w was siłę walki o lepszy, przyjaźniejszy, kolorowy i przesiąknięty ludzką życzliwością świat. By wszystko to, co zamierzacie zrobić dało wam ogromną satysfakcję, wymalowało uśmiech na ludzkich twarzach i uradowało Tego, który każdemu ofiarował jakiś talent z nadzieją, że my ten talent dostrzeżemy i nie pozwolimy go zakopać. Twórczego w waszej dziedzinie roku życzę!

I wish you, that this New Year 2010 will give you new strength for a more friendly and colourful world full of human kindness. I hope that everything that you do will bring you happiness, make everyone smile and satisfy the One who gave you all your talents, hoping that you will not waste them. I wish you a very artful year!
2 komentarze:

  1. Szczęśliwego Nowego Roku Kasiu! Dla Ciebie i całej rodzinki. Niech wszystkie Wasze marzenia się spełnią, a zdrowie zawsze dopisuje:)I oby powstało wiele nowych, pięknych rzeczy w Twoim wykonaniu:) Agata

    OdpowiedzUsuń