czwartek, 11 marca 2010

Szydełkowa lwia torebka na telefon komórkowy /A crochet mobile-lion-bag

Miałam dzień dobroci dla nastolatków (żartuje sobie oczywiście) i dla mojej ukochanej nastolatki –Gabrysi wyszydełkowałam torebkę. Nazwałam ją lwią torebką na komórkę (jakby co - to telefon mam na myśli). Gabriela może w niej nosić swój telefon komórkowy, a nie jak do tej pory w kieszeniach od spodni czy kurtce ( swoją drogą niedaleko pada jabłko od jabłoni). W tej małej torebce znajdzie się również miejsce na jakiś długopis lub innego rodzaju drobiazg. Dlaczego lew? Bo to jest ulubione zwierzę mojej córki – ma do tego drapieżnika wielki sentyment. Torebka ma długi pasek i cała jest zaprojektowana(ale to dumnie brzmi!) przeze mnie. Gabrysi bardzo się podoba a ja...... O rany! Teraz to ja mam w głowie miliony pomysłów na tego typu małe torebki i nie tylko dla nastolatków. Może w przyszłości znajdę trochę więcej czasu na realizację co poniektórych gnieżdżących się w myślach pomysłów. Obecnie jedyne co mi pozostaje, to narysować część z nich w zeszycie jak wiele innych rzeczy wcześniej i schować do mojej wielkiej i już ledwo domykającej się szuflady, a potem przyczepić napis „W oczekiwaniu na odpowiedni czas.....”

I had a day of goodness for teenagers (I’m joking of course) and I made something special for my lovely teenager-Gabriela. This is a crochet bag. I called it mobile-lion-bag. Gabriela can put her mobile inside the bag (not to the pocket in her trousers or coat), maybe a pen and something small. It is a lion, because my Gabriela’s favourite animal is lion. This bag has a long belt. This is my own design. Gabriela really likes it and.... Gosh! I now have millions ideas in my head for small bags, not only for teenagers. Maybe in the future I would find time for making some of them. At the moment I draw some ideas on the paper and like many other things I hide them in my very big and full drawer. For better time………

10 komentarzy:

 1. Śliczna i bardzo pomysłowa torebka :))

  OdpowiedzUsuń
 2. ale śliczna ,bardzo wesoła i aż się prosi by zgapic Twój pomysł

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale wspaniały lew:) Jestem bardzo ciekawa innych Twoich pomysłów na takie słodkie torebeczki. Agata

  OdpowiedzUsuń
 4. Wonderful lion,your daugher must love the bag for her mobile :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ha ha ha, rewelacyjna torebka! bardzo słoneczny ten lewek :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak sobie zwiedzam Twój blog na ile pozwoli mi czas i dzisiaj upolowałam ;) tego lwa - rewelacyjny pomysł i wykonanie ! Bardzo optymistyczny komórczak :)

  OdpowiedzUsuń