czwartek, 21 stycznia 2010

Moje stare kredki akwarelowe…/ My old watercolour pencils…

Oj dawno już nie malowałam akwarelami. Wiele lat temu zaszalałam i kupiłam na gwiazdkę sobie oraz Gabrysi  kredki akwarelowe firmy Faber-Castell. Obchodziłyśmy się z nimi jak z jajkiem i mamy je już ile….. zaraz, zaraz… tak, 6 lat! Oczywiście nie sprawdzają się na zwykłym papierze, ale na takim specjalnym, przeznaczonym do akwareli potrafią zdziałać cuda. Wczoraj wieczorem wydostałam je z jednego wielkiego pudła z moimi artystycznymi skarbami, znalazłam odpowiedni papier i narysowałam trochę kwiatów. Zaraz potem delikatnie pomalowałam je wodą. Gdy wyschły, ozdobiłam je różnymi pisakami. Wykorzystam je do robienia własnych kartek. Ciekawa jestem czy wam się podobają. Nie malowałam akwarelami wieki! Proszę –oceńcie, nadają się waszym zdaniem do kartek czy nie?

I have not used watercolours pencils for a very long time. Many years ago, I bought some watercolour pencils (Faber – Castell) for Christmas for Gabriela and me. We were very careful with them and we have had them…one moment….yes, six years! They do not look very good on normal paper, but they look brilliant on special watercolour paper. Yesterday evening I dug them out of one of my big art boxes, I even found some watercolour paper, and I drew some flowers and I brushed them with water. When they were dry, I decorated them with some markers. I am going to use them to make my cards. I wonder if you like them. I have not used my watercolour pencils for years. Please look, do you think they are good for card making?7 komentarzy:

 1. Bardzo ładne te kwiaty i uważam, że śmiało możesz je wykorzystać:) Ja kiedyś też próbowałam rysować tymi kredkami, ale nie wyszło mi tak jak chciałam więc dałam sobie spokój. Ale widząc jakie piękne kwiaty Ty narysowałaś, to mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się pokuszę na te kredki i coś stworzę- tym razem może lepiej mi pójdzie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Катя, замечательные цветы!) Очень нравятся!
  И еще очень рада видеть твое фото! Ты очень красивая и жизнерадостная!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super Ci wyszło to kolorowanie. Ja nie potrafi. Buuuu
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. ИрэнА, спасибо за комплимент. Мне было очень забавно, и улучшить настроение. Уважением.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny - musicie spróbować. Koniecznie.To nie takie trudne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kredki akwarelowe to super sprawa.Kartki nimi malowane będą rewelacyjne pod warunkiem ,że to Ty będziesz je malowała,bo bardzo dobrze Ci to wychodzi.Czekam na pierwszą kartkę.
  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Obiecuje kiedyś je tutaj zamieścić. Dodałaś mi otuchy Tamara! Wielkie dzięki!

  OdpowiedzUsuń